طعم افشان برتر تولید کننده انواع لواشک و آلوچه همپا

سخن روز :

  •  زمان شما محدود است، پس آن را به تقلید از زندگی دیگران هدر ندهید. (استیو جابز)

  •    
  •     

به سایت همپا خوش آمدید

درباره ما
 


شرکت طعم افشان برتر با نام تجاري همپا ، فعاليت خود را در توليد انواع آلوچه فراوري شده و  انواع لواشک متالايز، لواشک پاستیلی و ... از سال 1379 آغاز نمود. از سال 1382 با تغيير در هرم مديريت و با مديريت آقاي اکبر پاک نژاد به پيشرفتهاي چشمگيري در فرآوري ميوه و آلوچه فراوري شده دست يافته است و محصولاتی کاملا سالم و بهداشتی را با طعمی واقعی در بسته بندی های پیشرفته و منطبق بر استاندارد های جهانی در اختیار مشتریان خود در داخل و خارج از کشور قرار می دهد و هم اکنون با توليد محصولاتي متنوع ، خوشمزه و بهداشتي در نوع خود بهترين مي باشد . اين شرکت شعار " کيفيت ، همپا را تبليغ مي کند " را سرلوحه کار خود قرار داده و به طور مستمر و روز افزون بر ارتقاي کيفيت محصولات خود مي کوشد .
مفتخريم به اطلاع برسانيم شرکت صنايع غذايي طعم افشان برتر با بيش از 12 سال تجربه در توليد و توزيع انواع آلوچه و لواشک بهداشتي همپا با استعانت و ياري خداوند متعال ، الطاف توزيع کنندگان و مصرف کنندگان گرامي و حضور پرسنل فعال و خلاق قادر شد بار ديگر گامي از گامهاي موفقيت را پشت سر گذاشته و افتخارات مهمي را در جهت بهبود کيفيت مواد غذايي کسب نمايد. از آن جمله مي توان به کسب گواهينامه ISO 9001-2000 در مديريت کيفيت و ISO 22000-2005 امنيت مواد غذايي در صنعت آلوچه و لواشک بهداشتي در سال 1387 اشاره نمود.همچنین شرکت طعم افشان برتر توانست در سال 1390  گواهینامه استاندارد ملی کالاهای  آلوچه و لواشک را دریافت نماید.

R3.jpg
 

شرکت طعم افشان برتر علاوه بر  فروش محصولات خود در بازارهای داخلی توانسته با اخذ مجوز کیفی و بهداشتی کشورهای اروپائی و امریکایی و کشورهای همسایه، کالای خود را به خارج از کشور صادر نماید .
هدف گذاری آینده شرکت طعم افشان برتر با اتکاء به بهداشت ، استاندارد و سلامت محصول، بروز رسانی فرآیند تولید و توجه به اصل رضایتمندی مشتری در سایه تلاش مدیران و کارشناسان توانمند خود است و تاکنون این مهم را محقق ساخته و جزو تولیدکنندگان تراز اول در صنعت آلوچه و لواشک می باشد.
اميد است که با ياري خداوند منان ، هر روز بر اين مهم تواناتر شده تا بتوانيم لحظات شادي را به دوستداران اين محصولات هديه نماييم .
(((کيفيت ، همپا را تبليغ مي کند))) 
بازدید : 19251 نفر